Přenášejte pohodlně svá data z chytrého telefonu – rychle a jednoduše

Pro majitele chytrých telefonů, kteří nemohou nebo nechtějí využít internetové připojení k přenosu dat mezi dvěma telefony na stejné platformě, je určen program Mi Drop, který přenáší všechny datové typy až dvěstěkrát rychleji než rozhraní Bluetooth.
různé telefony
Podle průzkumů zveřejněných na Internetu se poměrně často vyskytnou situace, kdy potřebujete přenášet data mezi dvěma zařízeními, která nejsou připojena k Internetu. Máte pak několik možností, buď využít paměťovou kartu, nebo externí datový box, např. externí disk nebo flash disk. Někdy je takové řešení komplikované po technické stránce, pak tedy zbývá jen rozhraní Bluetooth. Jeho značnou nevýhodou je pomalá rychlost přenosu.

Nízká rychlost přenosu dat přes Bluetooth tuto technologii velmi drží při zemi
Nad touto problematikou se zamysleli autoři aplikace pro Android s názvem Xiaomi Mi Drop. Je k dispozici na Google Play zdarma a s její pomocí můžete přenášet datové soubory v reálném čase mezi dvěma přístroji rychlostí mnohonásobně vyšší, než nabízí technologie Bluetooth. Hlavní výhodou je, že není třeba připojení k Internetu
ppropojení mobilů.

Jaké jsou hlavní přednosti programu?

  • Rychlost přenosu dat je skutečně blesková. Ve srovnání s Bluetoothem je 200 x rychlejší.
  • Chyby v přenosech dat se mohou sice objevit, ale soubor není nutné přenášet znovu od začátku, při opakovaném přenosu se naváže na již přenesenou část.
  • Aplikace umí přenášet všechny datové typy bez rozdílu typu i velikosti, takže můžete bez problémů kopírovat z jednoho zařízení na druhé fotky, textové soubory, hudbu, filmy, programy, atd.
  • Podmínkou k přenosu je pouze shodný operační systém Android na obou zařízeních a implementovaný program Mi Drop.
  • Program pracuje na zařízení s OS Android od verze 4.4, zabírá pouhých 5MB a uživatelé jej hodnotí známkou 4,3 z pěti možných bodů.

5/5 - (1 vote)