Efektivita práce

Je samozřejmé, že když člověk někdy podniká v logistice, tak také samozřejmě chce, aby jeho logistika a další práce a snahy byly samozřejmě efektivní. Já osobně neznám žádného člověka, který by se vychloubal tím, že by mu bylo například úplně jedno, jestli jeho práce a efektivita je opravdu správná a je taková, aby prospívala. A podle mého názoru by si každý člověk měl dát opravdu pozor na to, co a jak dělá. Protože podle mého názoru je efektivita vždycky na prvním místě. Kdyby všechno bylo na mně, tak já osobně bych si ke své práci najala nějaké odborníky, kteří by mi opravdu všechno vysvětlili dopodrobna, co mám dělat ve své práci, aby byla moje logistika, ale ne jenom ona, bylo všechno efektivní.

Efektivita přináší peníze.

A měli byste se smířit s tím, že je vaše logistika neefektivní? Kdo by se s tím chtěl smířit? Já tedy rozhodně ne, to není totiž můj styl. A neznám nikoho takového, kterému by to bylo jedno. Možná tedy moje teta, která podnikala kdysi v kosmetice, ale vůbec nevěděla, kde skladovat různou kosmetiku a další kosmetické věci. Nakonec to dopadlo tak, že její logistika byla neefektivní, takže nakonec to všechno vzdala. Raději si řekla, že nebude podnikat, když tomu moc nerozumí a prý se moc přecenila. Takže pokud byste se měli smířit s tím, že vaše logika neefektivní, tak samozřejmě se s tím nikdy nesmiřte.

Efektivita má různé úrovně.

A je to práce jako každá druhá práce, takže podle mého názoru by každý člověk měl pracovat tak, jak se mu to líbí a hlavně, aby to bylo efektivní a aby se to dotyčnému člověku vyplatilo. Měli byste se smířit s tím, že je vaše logistika neefektivní? Je fakt, že někdo na to ani nehledí a má firmu nebo logistiku jen na to, že jen něco má. Ale já, kdybych něco dělala, tak bych si dávala na tom záležet, aby mi všechno vycházelo, a to včetně tak důležité logistiky. Měli byste se smířit s tím, že je vaše logistika neefektivní Schoelleralibert? Moje odpověď je ne.