Krásná s kolagenem


Je opravdu hodně potravinových doplňků, které lidé užívají, aby se třeba cítili dobře anebo, aby také vypadali lépe. Já si myslím, že třeba kdyby nebyly různé vitamíny jako například vitamín C a podobně, tak my třeba lidé byli také více nemocní a řeknu vám, že být nemocný je opravdu veliká otrava. Mě to vůbec nebaví, je to dost otravné a omezující. Také si kolikrát říkám, že si myslím, že mám opravdu lepší imunitu a že moje imunita mě ochrání opravdu před vším. Jenomže tohle není vůbec žádná pravda, ono začne třeba jarní nebo podzimní období a já jsem vždycky tak alespoň na týden anebo na deset dní nemocná.

Kvalitní kolagenové rtěnky.

Opravdu hodně mě to vadí. Protože zrovna když jsem nemocná, tak mám v plánu dělat tolik věcí, že ani nevím, kde bych začala. Potom jsou tady ale také různé léky a vitamíny či potravinové doplňky, které právě zase udržují naši pleť nebo vlasy či nehty opravdu v lepší kondici a v pořádku. A je to například kolagen. Kolagen je něco, co naše tělo normálně přirozeně má, ale postupem času, jak stárneme a jak nám přibývá věk, tak v těle kolagen ztrácíme. Začíná se opravdu pomalu obnovovat. A víte, co to znamená, když máte v těle opravdu málo kolagenu anebo nedostatek kolagenu? Že naše kůže bude málo pružná?

Mám ráda kosmetiku s kolagenem. A když je naše kůže málo pružná, tak to potom dopadá tak, že se nám začínají dělat vrásky a naše kůže rychleji stárne a opravdu neznám žádnou ženu, která by mi řekla, že je úplně jedno, jestli stárne rychle nebo pomalu. Samozřejmě, že stárnutí člověk nezastaví a že na to neexistuje žádný lék anebo vitamín. Jenomže když budete užívat třeba kolagen, tak vaše pleť nebo vlasy i nehty budou zářivější a pevnější a kvalitnější na dotek. Já sama užívám kolagen a jsem ráda, že tohle vůbec existuje, protože se alespoň cítím lépe. A jak byste se rozhodli vy? Užívali byste také kolagen?