Multi tablety 5v1

Multifunkční tablety do bazénu 5v1 představují nejmodernější přípravek pro úpravu a čištění vody. Multi tablety 5v1 nazývané často jako multifunkční, chrání vodu před všemi nepříznivými vlivy. Mají za úkol postarat se o všechny základní druhy nežádoucích příčin, které by vodu v našem domácím zahradním typu bazénu mohly ohrožovat. Mají komplexní účinek. Snadno se dávkují a zabezpečují vodu hned z několika hledisek.
bazén v přírodě
1. Zabezpečují optimální koncentraci aktivního chloru ve vodě.
2. Stabilizují hodnoty pH.
3. Udržují vápenaté a hořečnaté ionty v rozpustné formě.
4. Brání vzniku inkoustů po stěnách, na dně a na dalším příslušenství.
5. Usnadňují vysrážení nerozpustných nečistot, neboli vločkují nečistoty.
Vybírat si můžete z široké nabídky. Najdete zde multi 5v1 mini, ty jsou určené pro domácí malé typy. Mají hmotnost 20g. Maxi, o hmotnosti 200g. Tyto jsou určené pro větší a střední typy. Ideální je použití i ve větších domácích rodinných typech, které už obsahují hodně vody. A posledním typem je Grand, jenž má hmotnost 500g. Tento typ je určený pro opravdu velké typy o rozměrech nad 50 metrů krychlových.
modrá bazénová voda

Snadné dávkování

Velkou výhodou, kterou si jistě hned oblíbíte, je snadné dávkování. Vezmete jednu kostičku a umístíte do plováku. Tam se bude kapslička pomalu rozpouštět a bude účinkovat přesně tak, jak má. Vložit ji můžete do dávkovače, plováku, skimmeru. Zkrátka tam, co zrovna preferujete. Účinné složky se pomalu budou dostávat do vody, kde budou působit a zabraňovat škodlivým bakteriím, aby se množili, budou bojovat proti nečistotám, doplňovat potřebný chlor, starat se o optimální hodnoty pH, budou stabilizovat vodu a snažit se chránit ji za všech okolností před všemi nepříznivými vlivy. Váš ideální přítel a partner, který se bude starat o vodu, zatímco vy si klidně den co den můžete plavat a nedělat si žádné zbytečné starosti.