Dneska už jde všechno!

Kopírování, tisknutí, skenování, není to tak dlouho, kdy všechny tyto výrazy byly velkou neznámou, dneska snad neexistuje nikdo, kdo by je neznal a taktéž nevěděl, jaký význam mají. Technologie nám usnadňují život a přesně o těchto se to říct dá. Umíte si představit ještě v dnešní době přepisovat rozsáhlý text, pokud si ho přejete převzít? Kolik času ušetří papír jednoduše strčit do kopírky, naskenovat nebo alespoň vyfotit do chytrého telefonu? Je to samozřejmě pouze řečnická otázka, protože dneska převzetí textu trvá opravdu pouze mžik času!

plotter-2138990_1920

Buďme rádi za dnešní dobu, ale víte co je skvělé? Jde pořád dopředu a to tak rychle, že to skoro ani nestíháme, pouhé kopírování pracovních listů pro děti ve škole či pracovních výkazů je naprosto běžnou věcí. Dokonce i barevný tisk se stává velice dostupným a to i finančně. Můžete si sami na fotopapír vytisknout například fotografie z rodinné dovolené. Je tu však ještě stále jedna velká neznámá, o které většina z nás ví velice málo a není to zas tak běžné. O co se jedná? No přeci 3D tisk , díky němu přestává být cokoliv nemožné, zajímá vás více? Je to skoro jako kouzlo a představte si, že to časem bude běžná věc, stejně jako tisknutí studijních materiálů!

news-1172463_1920

Co si představit pod 3D tiskárnou? Tiskárnu, která vám splní jakékoliv přání! Dokáže totiž vytvořit trojrozměrné předměty, mezi které mohou patřit různé figurky, dekorace nebo třeba vykrajovátka na vánoční cukroví, podle vaší fantazie. Je to neskutečné, co dnešní technologie svedou a i přesto, že 3D tiskárny jsou opravdu cenově nedostupné, stále se vyvíjí a čím dál častěji se používají a kdo ví, třeba to bude jednou běžnou věcí a budeme si sami navrhovat vlastní předměty a dekorace, které si v klidu doma nebo nějakém centru vytiskneme a budeme používat! Líbilo by se vám to?