I z nízkého příjmu můžete svou půjčku bez potíží splácet

Máte nízký příjem? Odmítli vás v bance kvůli špatné bonitě? Uvažujete, jak na celou věc vyzrát, protože nutně potřebujete peníze?

V tom případě nevěšte hlavu, protože to, co platí v bance, ještě nutně nemusí platit v nebankovní společnosti. Banky jsou pověstné tím, že na své klienty kladou vysoké nároky, tím spíše, pokud jde o půjčky. Žadatele, kterým vyjdou vstříc, si bankovní domy pečlivě vybírají, a pokud na někoho padne byť jen malý stín pochybnosti, tak jeho žádost o úvěr skončí okamžitě v koši. Takové chování na jednu stranu mnoho žadatelů ochrání před riskantním podnikem, který by jim třeba nemusel vyjít, ovšem mnoho žadatelů rovněž připraví o peníze, které nezbytně potřebují a dokázali by je splácet.

měna

Mnoho lidí potřebuje peníze a potřebují je hned. Tím spíše, když jejich výhled na lepší práci, kde by měli nějaký vyšší příjem, je poměrně mizivý. Nicméně ani průměrný anebo nízký příjem nemusí nutně znamenat, že svou půjčku nedokážete splácet. Ba naopak, mnoho lidí s nižšími příjmy dokáže ze svého příjmu ušetřit poměrně mnoho peněz, které mohou využít ke splácení.
Jestliže jste se náhodou i vy ocitli v podobné situaci, tak neváhejte a sjednejte si nebankovní hypotéku bez doložení příjmu. Taková hypotéka sice neznamená, že byste své příjmy nemuseli dokládat, ovšem máte jistotu, že se vaše půjčka bude posuzovat individuálně a s náležitou pečlivostí.

Banky používají pro výpočet bonity žadatele zavedené paušální vzorce a o skutečný stav věcí se v nich nikdo nezajímá. Naopak nebankovní společnosti posuzují každou žádost o úvěr pečlivě a každou jednotlivou žádost zkoumají a snaží se najít takové řešení, se kterým by mohly vyjít žadateli vstříc. A nezřídka se právě takové řešení najde.

euro

Takže ani zdánlivě nižší příjem nemusí nic znamenat, pokud budete mít dostatek peněz na pravidelné měsíční splátky i s úroky.