Instagram jako pastva pro oči

Dříve to byl Facebook a dnes je to Instagram . Aplikace, kterou má v chytrém zařízení téměř každý. Jedná se o sociální síť, na které je hlavním účelem sdílení obrázků na svém profilu a poté přidávání fotografií do Instastories. Zde jsou obrázky zobrazeny pouze po dobu 24 hodin a poté se automaticky smažou. Vaši přátelé tedy mají omezenou dobu, po kterou se na ně mohou podívat.
Pastva pro oči? Rozhodně!
logo instagramu
Nesetkáte se zde pouze se selfie, které si uživatelé vytváří, ale najdete zde cokoliv. Jediné, co je zde zakázané je pornografie. Bohužel se však najdou takoví uživatelé, kteří nerespektují pravidla Instagramu a takové fotografie či videa sem nahrávají. Ty buď aplikace sama smaže nebo případně ostatní lidé mají možnost takovéto příspěvky nahlásit. Administrátoři je poté zkontrolují a buď je smažou nebo je nesmažou, protože se domnívají, že neporušují zásady.
ikony na displeji
Dost často se zde můžete setkat s obrázky, kde jsou polonahé dívky, ale intimní partie jim zakrývá nějaký smajlík či jen kousek oděvu. Takové můžete také nahlásit, ale jsou jen výjimečné případy, kdy je smažou, protože zde nejsou vyobrazeny nahé postavy atd. Někteří lidé si zde svým tělem vydělávají. Protože mají krásnou postavu a sleduje je spoustu lidí, tak jim firmy nabízejí spolupráce. Nejčastěji dostanou produkt od firmy zdarma a oni mají pouze za úkol se s těmito výrobky nafotit. Tím dělají společnosti reklamu a dostanou za to zaplaceno.
Někteří si vydělávají pouze tím, že mají vysoký počet followers (tedy lidí, kteří je sledují), společnosti jim nabízejí placené spolupráce a oni mají tak vysoké výdělky, že už ani nemusí do normálního zaměstnání.
Můžete zde vyhledávat pomocí hashtagu. Pod tím najdete téměř cokoliv. Tyto hashtagy můžete sledovat a každý, kdo přidá nějakou fotografii s hashtagem, který sledujete, tak ta se Vám zobrazí na hlavní zdi.
Nachází se zde obrovské množství fotek, a proto by se dalo říci, že tato aplikace je pastvou pro oči, protože se máte neustále na co dívat.