Každý produkt má svého kupce

Dnes si můžeme vybírat mezi konkurencí a dokonce i v nebankovním sektoru, kdy nemusí jít bezpodmínečně o nekalé praktiky.

klíč k penězům

V bankách je totiž vaše situace o něco složitější, protože se všechny řídí do puntíku zákonem o spotřebitelském úvěru, kdy si každého klienta musí důkladně proklepnout za pomoci registrů. Tak se vám může snadno stát, že vás zastihnou dluhy z dávné minulosti a na úvěr tak nedosáhnete. Stačí jen nezaplatit včas například účet za telefon a problém je na světě. Přitom můžete být třeba bonitní, ženatý/vdaná a přesto to bude málo.

stavba na prodej

Hypotéky bez registruvšak nabízí konkurence z řady družstev a nebankovních domů, což je jejich značnou výhodou, ze které můžete snadno těžit. Proces schvalování tu není až tolik přísný a stačí vám jen výpisy z účtu pro doložení příjmu. Záznam v registru sice budete řešit i v tomto případě, ale přistupuje se k němu zcela individuálně.

Pokud potřebujete smazat nějaké dluhy nebo snad i exekuci, můžete uspět i s takovou žádostí. Představuje to sice určité riziko pro danou společnost, ale některé z nich už nabízejí produkty, které jsou specializované přímo na takové případy.

čas na peníze

Nejčastější případ: koupě nemovitosti

Hlavní výsadou tohoto úvěrového závazku je, že „ameriku“ můžete použít v podstatě na cokoli. Nejčastějším účelem, který chtějí klienti zafinancovat, jsou rekonstrukce a výstavba.

Obvyklé parametry:
· 500 000 – 50 000 000 Kč
· do 70% hodnoty zajištění
· splatnost až 30 let