Miminko je na světě

Těhotenství je období paniky a nervozity, ale také krásných a šťastných chvilek, kdy si uvědomujeme, co v nás vlastně roste. Jakmile se to narodí a už je to na světě, je to vždy uzlíček štěstí a my nevěřícně koukáme, co jsme vlastně dokázali. Po dlouhou dobu bude Váš potomek na Vás závislý, což znamená velkou odpovědnost. Ničeho se však dopředu nemusíte obávat, jistě to hravě zvládnete.

Zařízení dětského pokojíčku, koupě postýlky, přebalovacího pultu, skříněk, kosmetiky to všechno je začátek jednoho velkého kolotoče. K tomu samozřejmě kočárek a autosedačku, pleny a mnoho a mnoho dalšího. Nesmíme zapomínat ani na oblečení, které musíme mít předem připravené, zakoupené a nejlépe všechno přeprané a převařené, abychom si byli jistí, že jsme udělali pro našeho budoucího potomka maximum.

novorozeně

Oblečení pro miminka Kojeneckeobleceni se pořizuje samozřejmě v prvé řadě do porodnice jako takzvaná výbavička do porodnice. Ta je vždy nutná a budou chtít, abyste ji měla v záloze, tedy předem připravenou a ve více velikostech. Jako další budete vybírat oblečení a doplňky jistě do pokojíčku už na běžné použití až budete z porodnice doma.

Vybírat můžete z různých velikostí, stylů, barev, s obrázky, čistě bílé, krémové, se vzory nebo bez nich. Každá výbavička obsahuje několik jednotlivých kousků oblečení, které mají stejný motiv, což je velice líbivé a také univerzální na použití. Jistě brzy oceníte praktické využití a také krásné soupravy se stejnými motivy. Vybrat si můžete z různých barevných kombinací, vzorů i obrázků a motivů. Záleží jenom na tom, do čeho chcete svou princeznu nebo malého prince ladit. Pokud to nevíte dopředu, pak se většinou vybírají neutrální motivy. Ne, vůbec to není zastaralé, nemusíte to vědět, pořiďte bílou nebo krémovou a nedělejte si s tím hlavu.

novorozeně v kýblu

Oblečení by mělo být vždy zdravotně nezávadné a nejlépe ze stoprocentní bavlny, která je hřejivá, příjemná na dotek a zároveň nezávadná. Dá se totiž prát na hodně stupňů, díky tomu odstraníte všechny bakterie a nečistoty. Jen tak si můžete být jistí, že jste pořídili kvalitní oblečení pro Vaše miminko.