Podvádějící muži a ženy, které brečí

Samozřejmě, i ženy podvádějí, mnohdy i rády a zcela na stejné úrovni jako muži. U mužů je to však trochu něco jiného – nejdůležitější pro nás a pro tento článek bude, vyřadit z něj všechny ty svobodné duše, které berou vztah velmi otevřeně a neradi se vážou s jedním partnerem, tyto „kaziče grafů“ dopředu a s omluvou z článku vyřadíme.
pár a vztah

Nespokojenost a deziluze

Muž si bere ženu, jsou spolu šťastní, zprvu to je nádhera, žádné trable. Muž si myslí, že si vybral naprosto perfektní ženu, která mu dovolí hrát hry, bavit se s přáteli a vůbec dělat všechno ostatní. Pak se to ale vše změní. Najednou jsou na muže kladeny i nějaké nároky a povinnosti. A když je neplní, tak se pořád jenom řve. Často je to samotná chyba mužů, kteří si myslí, že přišli do perfektního stavu žena (nová maminka) + on. Je to právě tato deziluze, že ne všechny ženy jsou jako maminky, která žene nakonec muže do náruče jiné, která se jako ona nová maminka chová. Nežádá od něj žádnou starost ani povinnosti, všechno je jenom sranda a legrace. Život bez povinností, pouze s právy, však mít nelze.

Je to také jistá rivalita dítěte, neboť po jeho narození už je to hlavně dítě a ne on. Taková trochu žárlivost, že veškerá pozornost z něho přešla na dítě. S tím se ale ostatně musí muži srovnat, selhání se s tím srovnat vede opět k bezdětné ženě, která opět věnuje 100 % jemu, pokud ovšem opět nenastane ona chvíle s dítětem a muž selže znova. To je potom jako na kolovrátku.
žárlivost a nevěra

Často je to také omyl

Myslíme si, že si bereme tu pravou a ona je to ta nejvíce nepříjemná a protivná osoba, jejíchž samotná existence se nám příčí. Tzv. skutkový omyl se může projevit klidně hned po manželství, které bylo možná až příliš narychlo.

Nebo je zde také poslední věc, která muže odrazuje – a to, že s vámi, s ženou, která to čte, je zkrátka těžké vyjít a oni jsou raději kdekoliv jinde než doma. To je nutná dávka sebereflexe, která je potřebná v každém vztahu ostatně.