Žena smýšlející jako muž

Pro muže je typické to, že ženám téměř vůbec nerozumí. A svým způsobem ani porozumět nechtějí, protože je tajemství ženského myšlení natolik náročné pochopit, že se raději uspokojí s tím, že některé věci vědět nemusí.

Co pak ale v případě, že se váš postoj k životu, ženám a samotným mužům ubírá spíše stejným směrem, jak to mají nastavené muži?
legrační výraz

Nadhled v každé situaci

Je více než známé, že muži neřeší každou malichernost, která se v jejich životě stane. Nemají potřebu ji rozebírat, zkoumat do detailů a snažit se za každou cenu přijít na to, v čem vlastně vězí problém.

Jestli se můžete chlubit stejnou schopností a tedy tím, že máte v životě nadhled a nemáte nutkání všechno řešit, pravděpodobně si s muži budete velmi rozumět. A značně u nich stoupnete. Není přece nevyhnutelné, abyste se řadily ke všem ženám, které řeší problémy poněkud zbytečně dlouho.

Přijmout fakt, že mnoho věcí ve vašem životě neovlivníte, vás může posunout dopředu a v očích mužů z vás udělat ženu, která stojí za hřích.
kytka na klobouku

Neznáte příběh pomluv?

Jistě jste se s tím už nejednou setkaly. Ženské drby se šíří rychlostí blesku a je vyčerpávající neocitnout v situaci, kdy se na vás valí ze všech stran. Muži je nesnáší a rovněž tak i ženy, které se jim věnují naplno.

Pokud nepatří do vašeho života rozebírání života nebo rozhodnutí někoho jiného, můžete si být jisté, že ho budete mít o něco více naplněný a bude se vám v něm lépe dýchat. Řešit to, co se odehrává u cizích není hezké, na místě a ani atraktivní. A každá žena, která smýšlí jako muž dobře ví, že jí bude v životě daleko více hezky, pokud se jim bude vyhýbat obloukem.

Konec návalu emocí

Žít život, ve kterém nebudete podléhat nástupu nekontrolovatelných citových rozpoložení, oceníte v každém ohledu. Jenom proto, že jste žena ještě nemusíte dělat všechno tak, jak všechny kolem vás.

Větší šanci k tomu, najít si v životě správného partnera, který vás bude milovat více, než z vás šílet, budete mít ve chvíli, kdy se nepoddáte tomu, být citově rozladěná žena, která neumí ovládat to, co se v ní odehrává.