Zdravé a krásné zuby


Estetická stomatologie v Praze je jedna z těch lepších zubních klinik v naší republice. Já sama jsem jejich klientkou a jsem pokaždé velmi spokojená. Chodím tam pravidelně na bělení zubů. Dvakrát za rok mi přijde naprosto ideální a já si tím udržuji nejen krásnou bělost svého chrupu, ale taky zároveň zdraví. Pravidelně navštěvuji také dentální hygienistku. Dávám si totiž na zubech velmi záležet a toužím je mít opravdu dokonalé. A to se mi díky stomatologickým klinikám daří na jedničku. Jako stálou klientku mě tam všichni znají, takže si pokaždé s nějakým personálem popovídám, co je ve stomatologii nového a co je třeba znát nebo vědět.

Rozdávat úsměvy je prima.

Já například měla ještě ve dvaceti letech rovnátka. Jako teenager jsem na to kašlala a nechtěla jsem o rovnátkách ani slyšet. Jenže jak jsem rostla a dospívala, tak jsem se chtěla čím dál více líbit okolí, hlavně tedy klukům. Žádného jsem neměla, ale už jsem po nějaké lásce velmi toužila. A tak jsem začala o sebe více dbát a hledala jsem logicky taky na sobě chyby. To je prostě prokletí mladých dívek. A já si jednoduše usmyslela, že potřebuji nutně zubaře. Měla jsem z něj opravdu velkou hrůzu, ale já tam prostě chtěla. A víte, co mi zubařka řekla? Že bych nejlépe měla mít rovnátka, že moje přední spodní zuby rostou křivě a že to nevypadá moc dobře. Dala jsem si měsíc na rozmyšlenou. Měla jsem je mít skoro tři roky a já si říkala, co to udělá s mým sebevědomím a co na to řekne okolí. U rodiny jsem se nebála, u nich čekám pochopení a podporu, ale více jsem se bála ve škole a mezi kamarády. Vždyť to si už partnera s rovnátky opravdu nikde nenajdu.

Krásné zuby zvedají sebevědomí.

Nakonec jsem ale dala přednost sobě samé, a proto jsem se rozhodla pro rovnátka. Zaplatila jsem za ně skoro dvacet tisíc, ale myslím, že jsem udělala dobře. Investice do sebe se vždycky vyplatí, to vždy říkala moje maminka a já jí dávám za pravdu. A já k péči o sebe vedu i svého syna, který už základní hygienické návyky zvládá sám. A pokud vás stomatologie zajímá, klikněte prosím sem na náš web.