Gravírovaná tabulka s číslem

Díváte se právě na nabídku tabulky gravírované pergoly-trutnov.cz a nevíte vůbec, co si pod tím pojmem představit? Není nic jednoduššího, než vám přiblížit technologii gravírování. Jedná se v podstatě o proces jakéhosi značení. Je to proces, který nahrazuje historické rytí.

tabulka

Prostě ubráním daného materiálu se do něj vtiskne jedinečná značka. Návrh je většinou zpracován počítačem a poté proveden laserem nebo frézou. Záleží na více faktorech, třeba na vybavenosti zpracovatelské dílny, na použitém materiálu, na požadavcích objednavatele zakázky. Zde se nám nabízí gravírování do dřeva, které je vedlejším produktem firmy, která se věnuje v první linii výrobě altánů a pergol. Jako doplňkový sortiment má také v nabídce gravírované dřevěné tabulky s označením čísla popisného. Taková drobnost, která zajisté potěší milovníky dřevěných produktů, nadchne a málokdo odolá připsat i tento produkt, jako vedlejší a doplňkovou položku ke své hlavní objednávce.

chata

Jedná se o vkusně provedený výrobek s univerzálním použitím, využitelným jak na váš dům, chatu, chalupu, ale v neposlední řadě i jako originální dárek k jakémukoli jubileu, nebo Vánocům. Často se totiž trápíme s vymýšlením pozorností pro naše milé, kteří přímo nepatří do nejbližšího okruhu, ale stejně bychom je rádi obdarovali nějakou pozorností. Milého souseda, který vám několikrát pomohl, kolegyni z práce, která se vás nejednou zastala, milou a skromnou pošťačku, nebo doktora, který vám vyjde vždycky vstříc a ještě se u toho usmívá. Stačí jen znát číslo popisné, u chaty číslo evidenční, vystavit objednávku a originální dáreček je váš. Objednávejte s předstihem a ušetřete se zbytečných stresů. Originální dřevěná gravírovaná tabulka bude určitě slušet každému objektu. Novému domu, vesnické chalupě nebo chatě v lesní chatové kolonii a obdarovaným připravíte opravdu příjemné překvapení.