Jak si vybrat nehtové studio, které budete opravdu navštěvovat?

Může se zdát, že vybrat si nehtové studio, je jednoduchá záležitost. Ale vždy tomu tak být nemusí. Tento výběr je velmi zásadní nejen pro to, s jakým výsledkem budete odcházet, ale také pro Vaše zdraví a řekněme i příjemný prožitek z této návštěvy.
 
Práce manikérky byla ještě před nedávnou dobou mojí hlavní činností a věnovala jsem se jí celých krásných, dlouhých deset let. Za tyto úžasné roky jsem poznala, co je třeba dát svým klientkám, aby odcházely vždy spokojené a příjemně naladěné.
manikérka při práci
 
První, na co se samozřejmě každá klientka ptá, je cena. Výše ceny, kterou je člověk ochoten za tuto službu dát, se může u každého člověka lišit. Vám by mohla vyhovovat cena, která je úměrná tomu, jak velký problém se svými nehty řešíte. Chcete-li pouze hezky ozdobené nehty, pak si možná zvolíte studio s nižší cenou. Máte-li ale problém s tím, že Vaše nehty nikdy nevypadají hezky, protože se neustále lámou, jsou tenké, měkké a citlivé, pak možná péči nehtového studia oceníte i vyšší částkou – pokud studio Vašim nehtům dokáže pomoci.
 
Další záležitostí je kvalita. Možná patříte k lidem, kteří mají rádi kvalitu a tedy i kvalitní výrobky a péči. Většina nehtových studií má na svých webových stránkách uvedeny značky, se kterými pracují, a to může být dobrý odrazový můstek. Na internetu pak jednoduše vyhledáte, zda je značka mezi manikérkami oblíbená a jak je hodnocená.
ozdobené nehty
 
Atmosféru studia tvoří především sama manikérka. Například, jak s Vámi vede rozhovor, zda se zajímá o Vás a Vaše potřeby a jestli je například ochotná vyjít Vám vstříc v něčem, co byste si přála. Veškeré služby jsou vždy o lidech, takže i člověk, který službu provádí, by zde měl být pro zákazníka a věnovat mu vždy svoji nejlepší péči, jakou umí poskytnout.
 
Pokud objevíte studio, kde jste v souladu s cenou, kvalitou, a také se samotným přístupem manikérky a atmosférou, kterou pro Vás ve studiu vytvoří, pak si můžete blahopřát, že jste našli místo, které je pro Vás to pravé.