Jídelní sety do kuchyně i restaurace

Koupili jste domeček nebo větší byt a potřebujete ho řádně vybavit? Jste početná rodina a ke klasickému stolu se nevlezete? Potřebujete aspoň o jednu či dvě židle navíc, abyste se usadili k nedělnímu obědu všichni. Nebo rádi pořádáte rodinné sešlosti a velký jídelní stůl s větším počtem židlí by se vám hodil. Máme pro vás jedinečnou nabídku. Jídelní sety do kuchyně nebo jídelny. Jídelní sety jsou složeny z jídelního stolu a z příslušného počtu židlí.krásné jídelní sety.jpg Můžete si navolit od základního počtu čtyř židlí nebo počet navyšovat. Můžete mít varianty s šesti, osmi, deseti až dvanácti židlí plus samozřejmě dostatečně velký stůl. Stůl i židle jsou vyrobeny z masivního pevného materiálu. Máme základní dvě varianty rohové sety nebo klasické. Většina lidí, kteří mají dostatečný prostor, volí klasické provedení. Jídelní sety jsou vhodné, jak do domácí kuchyně nebo jídelní místnosti, tak do hotelů, penzionů, restaurací, hospod i hospůdek. Máme velký výběr a vybere si každý.

  • U každé varianty jídelních setů si můžete vybrat z několika variací barev. Některé sety nabízí možnost mít základní desku jídelního stolu v jiné barvě než barvu nohou. Můžete si například zvolit šedou jídelní desku a zbytek stolu v bílé variantě. Nebo může být stůl celý v jedné barvě. Barvy jsou různé od klasických hnědých dřevěných odstínů po bílé a šedé variace. Každý nabízený set má své možnosti. Některé stoly je možno rozložit na větší jídelní plochu. Když přijde více členů rodiny nebo kamarádi, stůl se rozloží a pak ho jednoduše zase složíte do základní velikosti.
  • Židle jsou dány ke každému setu jiné. Můžete si vybrat set s židlemi, které budou mít dřevěné opěradla bez polstrování, proplétané, nebo celo polstrované. Mohou mít oblé tvary s vyřezáváním nebo mohou mít hrany.

vhodné i do restaurací.jpg
Variant jídelních setů je mnoho a záleží jen na vás, co zvolíte. Ideální velikostí jsou jídelní sety 6+1 Nabytek-elegance. Mají dostatek židlí, když vás někdo navštíví i rozrostlejší rodinu.