Už jste slyšeli o mobilních domech?

Pokud právě řešíte otázku vlastního bydlení, a tak jako většina lidí narážíte na problém s penězi, respektive s jejich nedostatkem, jistě se vám vyplatí, když se s těmito stavbami seznámíte.
Mobilheimy získaly své pojmenování podle toho, že postrádají pevné základy spojené se zemí. Takže je možné přesouvat je z místa na místo. Není to tak snadné jako třeba převézt maringotku, protože v tomto případě se neobejdete bez autojeřábu a speciálního vozidla, nicméně možné to je, a když budete chtít, tak bude váš domek cestovat spolu s vámi kdykoli, když se rozhodnete pro změnu adresy.dřevěná chata na louce, okno
Nicméně tento typ bydlení má i jiné přednosti. To hlavní, co na něm oceníte, je jistě jeho cena. Žádné jiné bydlení v tradiční podobě za milión korun neseženete, to je naprosto jisté. V tomto případě v něm budete mít vše, na co jste běžně zvyklí, tedy přípojky na energie, spotřebiče, nábytek, zkrátka cokoli, co potřebujete k životu, jen je nutné počítat s tím, že podlahová plocha bude podobná jako u malého městského bytu. Takže ve výsledku to bude vypadat, jako byste měli byt v přírodě – vlastní malý byt na vlastním, libovolně rozlehlém pozemku.
Jak již bylo řečeno, jedná se o stavbu bez pevných základů. A to znamená jediné – k umístění celoročního mobilního domu na pozemek nepotřebujete žádné úřední povolení. Dokonce ani takový pozemek nemusí být váš – můžete ho mít pouze v nájmu.chata u jezera, hory
A co starosti se stavbou? Tak na ty můžete v tomto případě zapomenout! Domek od začátku až dokonce vzniká v areálu výrobce, a jakmile bude plně připravený, doveze vám ho a na místo ho usadí speciální vozidlo. Takže ihned po usazení a zapojení přípojek energií se můžete stěhovat!
Navíc, výroba netrvá dlouho – zhruba jeden měsíc. Takže vlastní bydlení máte na dosah ruky, stačí si jen vybrat, o jaký konkrétní typ máte zájem, a za pár týdnů můžete bydlet pod vlastní střechou!