Módní výstřelky, které nejsou až tak módní

Móda je pro každého člověka, pro každou zemi i pro každou dobu úplně jiná. Někdo se rád vrací do minulosti, jiní zase myslí v budoucnosti. Některé módní kousky jsou opravdu úchvatné, některé až tolik ne. Dnes si představíme pár věcí, které pro mnoho lidí módní jsou, ovšem mnoho lidí je zase tolik neoceňuje.
 dívka na mostě
Zvířecí vzory
Ty jsou velmi rozporuplné. Avšak je zde opravdu velký počet lidí, kteří zvířecí vzory odsuzují. Pro jiné je tento vzor naprostou rutinou. Kde je tedy pravda? Můžeme vzor respektovat, pokud je opravdu dobře kombinován s něčím jednoduchým. Zvířecí kalhoty moc vkusné nejsou, když už tak halenky. Ovšem stále je to velmi zvláštní kus oblečení, který není příliš oblíbený. A naopak mezi mnoha lidmi je oblíbený velmi. Avšak neexistuje asi žádný jiný kus, který by byl tolik probíraný.
 
Holé kotníky a bílé ponožky
Trend vytažených kalhot nastal před pár lety. Jedním z důvodů je rozmnožení vzorovaných ponožek, které chtějí lidé ukázat světu. A pokud jsou zajímavé, proč ne. Co není ale příliš pochopitelné, jsou bíle ponožky, které neukazují světu nic. Nevypadá to příliš vkusně stejně jako holé kotníky. Pokud je také nosíte, víte vůbec, že s tímto vám mohou velmi ztloustnout? Jelikož se najdou tací, kteří se takto nosí i v zimě, tělo si musí vytvářet ochrannou vrstvu samo. A to v pohodě tuků.
 chůze po koleji
Balenciaga
Ačkoliv by mě mnoho sneakerheads roztrhalo, naopak se najde přehršel lidí, kteří budou souhlasit. Boty, které vypadají, jako kdyby je nosil váš otec za mlada, hezké nejsou. Obzvláště když k tomu nosíte své oblečení, které vypadá naprosto jinak, nehodí se to k sobě. Jsou velké, zvláštně tvarované a nevkusné. Navíc se mnoho lidem bude zdát, že opravdu nemáte peníze na nic.
 
Samozřejmě s mnohým nemusíte souhlasit, již na začátku si můžete přečíst, že móda je velice individuální a každý může obdivovat něco jiného. V tomto článku jsou však sepsány ty největší trendy, se kterými má problém nejvíce lidí, přestože je zde naopak druhá polovina, která tyto modely uznává.