Zásuvky a vypínače jako trendy doplněk

Než si začnete kupovat zásuvky, měli byste si nejdříve projít místnosti a spočítat si kolik jich vlastně budete potřebovat. Hlavní kritérium je vzhled a funkčnost, proto by zásuvky a vypínače měli být ve stejném provedení, aby z estetického hlediska nebyl každý typ jiný. Pokud nemáte rádi barevné provedení, můžete dát přednost klasické bíle či imitaci dřeva, sklu nebo rustikálnímu stylu. Výhodou je, že některé zásuvky mají výměnné plastové či kovové kryty, ty se totiž můžou pak snadno vyměnit a přizpůsobit interiéru. Proto se nemusí třebas po rekonstrukci nebo malování se nemusí kupovat celá zásuvka nová, ale stačí jen vyměnit kryt. Super je, že to vyjde levněji než montáž a ještě ke všemu to zabere jen pár minut.

bílá zásuvka

Z nabídek vnitřních vypínačů a zásuvek vede Unica a to ve třech variantách, ty totiž vyhoví i těm nejnáročnějším klientům. Rámečky těchto vypínačů se vyrábí ve dvaceti barevných provedení. Takže pokud chcete ladit s interiérem, sáhněte po těchto zásuvkách a vypínačů. Nejenže jsou velmi oblíbené, mají také snadnou a rychlou instalaci, jelikož se nemusí šroubovat.

práce elektrikáře

Funkčnost, originalita a styl

Pokud chcete mít ve svém vlastním bytě nebo domě jedinečnost a originalitu, je pro vás správnou volbou španělská firma Fontini. V nabídce vypínačů a zásuvek si můžete vybrat, jak provedení venkovní, tak i vnitřní. Typické pro tuto firmu je specifický materiál, tvar a design a proto se tyto výrobky liší od těch ostatních. Zásuvky a vypínače se vyrábějí v obdélníkové, kruhové a oválné a mají různé barevné provedení. Také můžete kombinovat různé materiály krytů, rámečků a ovládaní vypínače. Můžete si vybrat i dřevěné části zásuvek vypínačů, ty jsou nejvíce vyráběny z dubu, buku a ořechu. V současné době se nejvíce používají zásuvky a vypínače geometrických a jednoduchých tvarů.